Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

Apie „MONOI” aliejų iš Taičio

Jau tūkstančius metų Polinezijos salų gyventojai puoselėja tradicijas, kurių esmė – žmogaus ir gamtos harmonija. Šiose salose, tarsi rojaus kampelyje, didžiausias turtas randamas gamtoje. Natūralaus grožio paieškos, noras puoselėti sveiką kūną ir sielą, padėjo atsirasti MONOI aliejui, kuris tapo neatsiejamas nuo tenykščių žmonių gyvenimo. Vietinių genčių laikomas šventu, MONOI aliejus yra kur kas daugiau nei paprasta kūno priežiūros priemonė. Šviežias Gardenijos (Tiare) gėles mirkant kokosų aliejuje išgaunamas MONOI yra vertingas ir trokštamas natūralumo bei autentiškumo derinys.

Išskirtinės Monoi savybės buvo pripažintos 1992 m., kuomet kilmės vietos nuoroda tapo autentiškumo ir kokybės garantija. Taičio Monoi aliejus yra pirmasis kosmetikos produktas su kilmės vietos nuoroda. Ši geografinė nuoroda užtikrina, kad kokybiškiausias ir tikrasis produktas gaminamas tik Polinezijoje, kur ingredientai pasižymi aukščiausia kokybe, o gamybos procesas išlaikęs visas tradicijas. Naudojamas ne tik tradicinėje kosmetikoje, bet ir medicinoje, Monoi aliejus palengvina migrenos skausmus, gydo miežį ir vabzdžių įkandimus.

TIARE ŽIEDAS

Taičio Tiare žiedas – Prancūzų Polinezijos simbolis. Pasakiškai gražūs, sniego baltumo žiedai primena žvaigždes, nusileidusias ant žemės. Ypatingai kvapnios jos kiekvieną užburia savo rafinuotumu, jų aromatas ramina ir pakylėja. O svarbiausia, Tiare gėlių sukaupti ekstraktai turi odą minkštinančių, švelninančių, valančių ir lyginančių savybių. 

KOKOSAS

Maistingasis Taičio kokosas ne veltui vadinamas baltuoju Taičio auksu. Iš kokoso palmių vaisių išgaunamas lengvas ir švelnus grynas kokosų aliejus yra itin plačiai vertinamas dėl savo drėkinančių ir maitinančių savybių. 

KODĖL MONOI?

Supažindindami Jus su Monoi aliejumi, mes šypsomės, nes neabejojame, jog tai – meilės istorijos pradžia. Pirmąjį įspūdį Monoi kuria žavėdamas Jus nepakartojamu, viliojančiu kvapu. Kokosas, vanilė, frangipani, tiare – nuostabiausi Taičio salos kvapai žadins Jūsų jausmus ir kels nuotaiką.

Monoi prisilietimas – tarsi bučinys. Švelnus, lengvas ir toks romantiškas! Puikiai įsigeriantis, lengvos tekstūros Monoi aliejus iškart sušvelnins Jūsų odą. Paslaptis slypi giliai ir intensyviai drėkinančiame gryname kokosų aliejuje, kuris ir yra Monoi aliejaus pagrindas. Kita sudedamoji dalis – švieži Tiare gėlės žiedai, kurie, mirkomi kokosų aliejuje, perduoda jam savo valomąsias ir maitinančias savybes. Šis subtilus procesas užtikrina, kad gryna, nepakitusi Tiare esencija taptų kokosų aliejaus dalimi.

Monoi leidžia Jums susikurti ritualą. Tą dienos akimirką, kurią skiriate savo priežiūrai, galite jaustis ypatingai, nes kažkas Jumis taip rūpinasi. Monoi aliejų galima naudoti kasdien – jo poveikis švelnus, nealergizuojantis. Norint intensyvesnių potyrių, lepinkitės aromatinga vonia su Monoi aliejumi, ar jausmingu masažu. Pažintis su Monoi išties suteikia Jums daug malonių potyrių. 

Galų gale, Monoi aliejus visiškai užkariauja Jūsų širdį. Oda tampa sveikesnė ir stangresnė, plaukai švelnūs ir gyvybingi, nagai tvirti ir išpuoselėti. Jūs spinduliuojate natūraliu grožiu ir gaudote komplimentus, prisidengusi viliojančiu ir paslaptingu Monoi aromato šydu. Na argi tai ne meilė? 

GAMYBOS PROCESAS

Taičio Monoi aliejaus gamybos procesas – tai ištisas ritualas. Besiskleidžiantys Tiare žiedai aksti ryte nurenkami rankomis ir iškart merkiami į gryną šviežiai spaustą kokosų aliejų. Mažiausiai penkiolika žiedų viename aliejaus litre… Kol bent 14 kartų nusileis ir patekės saulė… Tikra magija…

Tokiu būdu kokosų aliejus prisotinamas gėlių ekstraktu. Tiare aromatas egzotiškas, jo švelnumas suteikia ramybę ir subtiliai vilioja. Šie žiedai turi valančių ir raminančių savybių. Tiare gėlės auginamos specialiai atskirtose vietose, aliejaus išgavimui švieži žiedai panaudojami ne vėliau kaip kitą dieną po rinkimo. Pirmojo spaudimo kokosų aliejus, naudojamas gamyboje, taip pat yra ypatingai lengvas ir veiksmingas. Natūraliame grožio produkte sutelkti visi Tiare gėlių ir kokosų aliejaus privalumai.

Išskirtines šio aliejinio ekstrakto savybes lemia auginimui tinkamos klimato sąlygos ir dirvožemio kokybė. Taičio Monoi aliejus turi valančių Tiare gėlių savybių ir maitinančio kokosų aliejaus, tad produktas itin švelnus ir malonus.

„MONOI” PRODUKTAI

Autorius: Rasa
Rasa
Rasa@GrozioDraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti