Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

Apžvalga: Mikroburbuliukų rojus arba kaip išsirinkti prausiklį

Visada mėgau vandens procedūras. Tad, kai atėjo pasirinkimas išsirinkti naują makiažo valiklį bei prausiklį veidui, žinojau, jog tai nebus veido pienelis. Taip pat, tai nebus kreminė priemonė naudojama kartu su vata valyti akims, veidui. Nes po kiekvienos minėtos priemonės man vis norisi iš naujo nusiprausti veidą vandeniu. Svarbu – kuo daugiau vandens! Tada jau tikrai žinau, kad švarutėlė ir be jokių makiažo likučių ant veido keliausiu miegoti. Ir man tai patinka.

SPRENDIMAS

Kas gali būti įdomiau už naują prekinį ženklą lentynoje? O dar mikroburbuliukai! Fantastika:) Mano rankose – „MAKE UP STORE“ veido prausiklis-putos „Sensitive Foam Cleanser“ (150ml). Šis valiklis yra skirtas daugiau jautresniai odai. Jeigu Tavo oda normali ar riebi, galiu iš anksto pasakyti, jog „MAKE UP STORE“ turi lygiai tokius pačius mikroburbuliukų veido prausiklius Tavo odai.  Pats prekinis ženklas užima rimtą poziciją dekoratyvinės kosmetikos rinkoje Lietuvoje. Tad buvau nusiteikusi ir padariusi sau hipotezę, jog mano pasirinktas produktas turėtų būti itin kokybiškas nuplauti pakankamai daug ir įvairios dekoratyvinės kosmetikos nuo veido. Tai ką, bandome!

sssKVAPAS: Melionų kvapas. Saldus, bet neintensyvus ar toks, kuris galėtų erzinti. Patiko!
VALYMAS: Šiek tiek sunkiau susitvarko su akių tušu. Dėl to, jog putos nėra tokios skalsios kaip įprasti skysti veido prausikliai, kurie tarsi greitai “tirpina” makiažą.
REZULTATAS: Švarus veidas, nuplautas kartu su vandeniu:) Nesijaučia tempimo odoje, jog norėtųsi iš karto teptis kremu. Tai labai svarbu! Ne vieni metai kosmetikos rinkoje bei pokalbiai su moterimis pasakoja, jog veido tempimai labai dažni. O kas tada belieka? Pasitepti veidą kremuku. Toms, kurios nemėgsta naudoti daug įvairių priemonių, galiu drąsiai pasakyti, jog užteks vieno mikroburbuliukų prausiklio makiažui ir veidui nuplauti.
PAKUOTĖ: Gražus ir patogus buteliukas, kurį spaudžiant formuojamos mikroburbuliukų putos.
KAINA: 20 eurų. Sąlyginis dalykas, tačiau kokybė pasiteisino:) Įvertinu, jog po prausiklio nebenaudoju papildomo kremo.

Į PRODUKTĄ

Autorius: Rasa
Rasa
Rasa@GrozioDraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti