Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

„Pien-“ natūralios veido prausimo putos „Sensitive Skin“ apžvalga

Kai pasirodo nauji, niekur nematyti produktai. Kai nejučia jau spaudai mygtukus vieno jų apmokėjimo atlikimui ir degte degi noru išbandyti kažką naujo, kažką su.. pienu?

Nuostaba. Netikėtumas. Dvejonė. Tai jausmai aplankę paskaičius produkto aprašymą. Beveik visas vanduo pakeistas.. Kuo? Pieno išrūgų koncentratu? Nemeluosiu – buvo keista, tačiau tai tuo pačiu metu ir sudomino, intrigavo. Esu didelė veido prausimosi putoasputų gerbėja. Jau ne vienerius metus veido prausimui naudoju būtent šį produktą, visuomet bandau naujus prekių ženklus ir siekiu atrasti „tą“ vieną vienintelį išrinktąjį. Dėl šios priežasties pažintį su „Pien-“ pradėjau būtent nuo šio produkto įsigijimo – mano rankose naujos ir natūralios veido prausimo putos „Sensitive Skin“.

Linijoje yra du prausimosi putų tipai – jautriai odai ir visiems odos tipams tinkantis prausiklis. Pasirinkau pirmąjį, kadangi paintensyvėjus gyvenimo tempui susidūriau su pajautrėjusia veido odos problema. Jai tenka išgyventi ne tik nemigo naktis, bet ir nesubalansuoto, kartais kiek nesveiko maisto poveikį, vandens trūkumą, nes juk kartais net atsigerti nėra kada! Dėl visų šių priežasčių oda tapo reiklesnė ir ėmė „prašyti“ ja rūpintis atsakingiau.

Taigi, apie patį produktą. Kai papasakojau draugėms apie „Pien-“ liniją, pirmas jų klausimas buvo apie kvapą. Ar tavo prausiklis tikrai kvepia pienu?! Atsakymas – taip. Na, nepasakyčiau, jog tai intensyvus, aiškiai jaučiamas pieno kvapas, tačiau švelnus ir neerzinantis. Tai turbūt normalu, atsižvelgiant į tai, kad 80 procentų vandens šiame produkte pakeista pieno išrūgų koncentratu.

Kalbant apie efektą, didelį pliusą dedu putų konsistencijai bei už tai, jog prausimosi putos pašalina makiažą, tai man ypatingai konssistencijasvarbu, kadangi labai nemėgstu makiažo valymo pienelių, jie dirgina mano veidą odą ir palieka nemalonų pojūtį. Panaudojus prausimosi putas keletą savaičių galiu teigti, kad jis nesausina, netempia veido odos, nedirgina akių (akių makiažą taip pat valau šiomis putomis). Kokie trūkumai? Iš savo pusės jų bent kol kas nepastebėjau. Kas gali nepatikti kitiems? Manau, kad nebent kvapas, bet tik dėl to, kad labiau esame įpratę prie intensyvių, nenatūralių ir kvapnių kvapų, kurie, atrodo, jog kartais kelia norą priemonės net paragauti dėl malonaus kvapo.

Įdomu:
Šios kosmetikos linijos produktai sudėtyje neturi parabenų, alergenų, kvapiklių, jie taip pat netestuoti su gyvūnais. Sertifikuota ECOCERT.

Pasidomėjau plačiau apie pieno išrūgas ir jų naudojimą kosmetikoje bei kodėl tai yra naudinga. Apibendrinant rastą informaciją galiu teigti, kad pieno išrūgos yra lyg grožio ir sveikatos eliksyras, kadangi jose yra visos žmogui būtinos maistinės ir biologiškai aktyvios medžiagos. Išrūgos naudojamos tiek veido, kūno odos, tiek plaukų priežiūrai. Taip pat minima, kad pieno išrūgų pagalba galima sumažinti saulės nudegimų skausmą, stirpinti nagus bei mažinti spuogelius.

Autorius: Renata
Renata
Renata@groziodraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti