Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

„Silk’n“- inovacijos tavo kūnui. Ilgalaikis plaukelių šalinimas.

Kiekvienos moters svajonė sugaišti kuo mažiau laiko ir išleisti kaip įmanoma mažiau pinigų plaukelių šalinimui, tačiau turėti ilgalaikį šilkinės odos efektą. Prekinis ženklas „Silk’n“- pasaulinis lyderis asmeninio naudojimo aparatinės kosmetologijos srityje. „Silk’n“lazerinės depiliacijos namuose ir fotoepiliacijos prietaisai pelnė vartotojų pripažinimą kaip geriausi pasaulyje metų produktai, atitinkantys pačius aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus.

Jau tapo įprasta, kad „Silk’n“ sukurti gaminiai – nuo ilgalaikio plaukų šalinimo aparatų iki veido bei kūno priežiūrai skirtų prietaisų – tampa šiuolaikinės moters kasdieninių grožio procedūrų palydovais visame pasaulyje. Straipsnyje papasakosime apie plaukelių šalinimo metu taikomas technologijas bei aptarsime kitus aktualius klausimus.

Intensyvios pulsinės šviesos (HPL) technologijaflash and go

Intensyvios pulsinės šviesos šaltinių panaudojimas plaukų šalinimo procedūroms yra jau seniai naudojama ir plačiai išplėtota technologija, vadinama fotoepiliacija. Jos efektyvumas įrodytas ilgalaikiais klinikiniais tyrimais, kurie patvirtino, kad tai – saugus ir efektyvus nepageidautinų plaukų šalinimo būdas. Plaukų šalinimas šviesa grindžiamas selektyviosios fototermolizės teorija, kai optinė energija naudojama plauko augimui sustabdyti. Norint pasiekti tokį šilumos efektą, plauko stiebas turi selektyviai pasisavinti šviesos energiją ir paversti ją šiluma. Šis selektyvumas pasiekiamas, kai į audinį patenkančią optinę energiją daugiausia pasisavina plauko stiebo pigmentas, o oda ir aplinkiniai audiniai lieka nesušildyti. Melaninas – tai plauko stiebo pigmentas, atsakingas už šviesos pasisavinimą. Patekusi į pigmentą, šviesa virsta šiluma, kuri sunaikina plauko svogūnėlį, todėl plaukeliai daugiau nebeatauga. Kuo daugiau plaukuose melanino (t.y., kuo tamsesni plaukai), tuo daugiau šviesos gali būti pasisavinama ir tuo veiksmingesnis. Fotoepiliatorius „Flash&Go“

Fotoepiliatoriuje „Flash&Go” naudojama patentuota fotoepiliacijos technologija Home Pulsed Light (HPL), sukurta išimtinai saugiam ir veiksmingam nepageidautinų plaukų šalinimui namuose. HPL technologijos dėka pasiekiami ilgalaikiai plaukų pašalinimo rezultatai, naudojant vos mažą dalį energijos, kurią suvartoja kiti šviesos pagrindu veikiantys plaukų šalinimo įrenginiai. Mažas „Flash&Go” energijos lygis mažina sužalojimų bei kompiliacijų riziką, tuo pačiu prisidėdamas prie saugumo. Plauko augimo ciklas kiekvienam yra individualus, jis priklauso tiek nuo paties žmogaus, tiek nuo kūno vietos, kurioje auga plaukai, tačiau vidutiniškai tai trunka nuo 18 iki 24 mėnesių. Bet kuriuo metu didžioji dalis plaukų svogūnėlių yra ramybės fazėje. Šioje fazėje esančių plaukų neveikia nei lazerio, nei intensyvios šviesos impulsai, tuo tarpu augimo fazėje esantiems plaukams plaukų šalinimo procedūra bus veiksminga. Būtent plauko augimo ciklo ypatybės ir lemia, kad norint pasiekti didžiausio plaukų šalinimo efektyvumo, reikia tęsti procedūras viso jo ciklo metu.

Plauko augimo ciklas

Plauko augimo ciklas kiekvienam yra individualus, jis priklauso tiek nuo paties žmogaus, tiek nuo kūno vietos, kurioje auga plaukai, tačiau vidutiniškai tai trunka nuo 18 iki 24 mėnesių. Bet kuriuo metu didžioji dalis plaukų svogūnėlių yra ramybės fazėje. Šioje fazėje esančių plaukų neveikia nei lazerio, nei intensyvios šviesos impulsai, tuo tarpu augimo fazėje esantiems plaukams plaukų šalinimo procedūra bus veiksminga. Būtent plauko augimo ciklo ypatybės ir lemia, kad norint pasiekti didžiausio plaukų šalinimo efektyvumo, reikia tęsti procedūras viso jo ciklo metu.

Produktą galite įsigyti čia

Autorius: Rasa
Rasa
Rasa@GrozioDraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti