Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

APŽVALGA: nuotaikingoji Lina ir jos Kitoko Oil

“Maždaug tokiu metu, balandžio pradžioje, lygiai prieš metus nusprendžiau pagaliau įgyvendinti seną sumanymą virsti blondine. Drąsos tikrai trūko, “o kas jeigu” buvo daugiau, nei norėjosi, tad pasirinkau saugesnį variantą – dažymą sruogelėmis. Sėdint kirpėjos kėdėje aiškiai suvokiau, kad šviesintiems plaukams reikės dar daugiau dėmesio, negu jie reikalavo iki šiol. (nuotrauka nr. 1),- pasakoja Lina.

Šviesinti plaukai – sausi plaukai

unnamedŠviesinti plaukus – tai tik pirmas etapas. Visas kitas didžiausias darbas vadinamas “plaukų priežiūra”. Būtent čia viskas prasideda, jei nesinori atrodyti šiaudine kaliause. Nemeluosiu, domėtis tikrai neteko daug, nes iš bendro išprusimo žinojau, kad sausiems, nualintiems plaukams, lūžinėjantiems galiukams kaip oro reikia argano aliejaus. Naudojau gryną – mano plaukams jis tiko ir patiko, todėl buvo smagu išbandyti “Kitoko” aliejuką plaukams, kur arganas susipina su sviestmedžio aliejumi bei vitaminais A ir E. (nuotrauka nr. 2)

O daaaar apie šį aliejuką?

O dar galėčiau kalbėti ir kalbėti. Pirmiausia, visi, kas naudoja argano aliejų, žino, kad jis turi kiek specifinį kvapą, kuris šiek tiek riečia nosį. Gal dėl to, kad Kitoko aliejukas – tai aliejų mišinys, bet smagu, kad to nemalonaus kvapo nėra. DAR? Dar aliejukas ne toks tirštas, todėl maloniai dengiasi ant plauko (galima naudoti tiek ant drėgnų, tiek ant sausų plaukų). Mano plaukai pusilgiai, tad apie 10 lašiukų sušildau tarp delnų ir paskirstau ant plaukų. DAAR? Dar aliejukas plaukus minkština, glotnina, suteikia gražaus spindesio.

dsPlaukai lieka purūs, galiukai sudrėkinti, dingsta išsišakojimai. Kažkuriuo momentu pastebėjau, kad aliejuko aprašyme paminėta frazė apie trumpesnį plaukų džiūvimo laiką visgi nėra reklaminis triukas ir plaukai išties išdžiūsta greičiau. Tobula, kad ant rankų nelieka riebios aliejingos plėvės, viskas susigeria į plaukus. Žodžiu, ši nuotrauka ‘prieš’ ir ‘po’ kalba pati už save. (nuotrauka nr. 3)

O kas toliau?

O toliau, sakyčiau, kad drąsiai rekomenduoju. Ir ne todėl, kad gavau šį aliejuką testavimui, o todėl, kad jis man tikrai labai patiko. Jei atvirai, jau kelias savaites mano iki tol naudotas grynas argano aliejus renka dulkes vonios spintelėje. Kainuoja mizerį, užtenka labai ilgam ir gražiai draugauja su sausais plaukais. (nuotrauka nr. 4)

KITOKO ALIEJUKAS

Kosmetikos apžvalgininkė Vita
#kitoko #kitokooil

*Norėtumei ir Tu išbandyti Grožio Draugas kosmetiką? Mes ieškome grožio mylėtojų, kosmetikos apžvalgininkių ir ne tik. Skaityk ČIA.

Autorius: Grožio Draugas
Grožio Draugas
info@groziodraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti