Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

Apžvalga: „MARRAKESH“ nenuplaunamas ir šukavimą palengvinantis purškalas

Manau, jog nesuklysiu sakydama, kad daugelis merginų žiemos metu itin dažnai susiduria su besiveliančių plaukų problema. Ne iš imtis buvau ir aš. Nors šaltukas vos prasidėjo, plaukai nuolatos tapo itin sunkiai iššukuojami, o šukavimo metu išsiraudavo daugybė plaukų. Ėmiau nerimauti, kad tokiu tempu žiemos sezono pabaigoje teks su plaukais visiškai atsisveikinti. Bijodama galvoje susikurto rezultato bandžiau ieškoti sprendimo ir aiškintis, kodėl mano plaukų struktūra galėjo taip staigiai pasikeisti. Taigi, tai buvo mano pirmosios kilusios mintys:

  1. Laikas kirpti plaukus, nes galbūt susidūriau su šia problema dėl jų ilgio? Niekada nesu turėjus tokių ilgų plaukų, todėl svarsčiau, jog tai priežastis, dėl kurios jie galėjo pradėti veltis.
  2. Šampūnas. Tai tikrai bus kaltas pakeistas šampūnas! Niekuomet nenaudojau natūralaus šampūno ir tik prieš mėnesį nusprendžiau išbandyti natūralią plaukų plovimo priemonę savo plaukams.
  3. Artėja žiema. Turbūt kalčiausia bus žiema, nes juk visada plaukai ima veltis žiemą.
  4. O galbūt visos mintys yra teisingos? Galbūt čia artėjančios žiemos kaltė, bet reikia pakirpti plaukus ir grįžti prie seniau naudoto šampūno?

Prieš priimant sprendimą nusprendžiau, jog galbūt dar ne laikas skubėti ir geriau pabandyti kažkaip kitaip išspręsti šią problemą. Juk man tikrai patinka ilgi plaukai, apie tokius svajojau jau ne vienerius metus, o tas šampūno kvapas nuostabaus – vieno mano mėgstamiausio vaisių – mangų. Be to, turėjau sau pripažinti, jog žiema ką tik prasidėjo ir plaukai seniau nesiveldavo taip stipriai net šalčiausios žiemos vidury.

Taip mano rmarrakesh-x-leave-in-original-purskalas-ankose atsirado aštuntasis pasaulio stebuklas (taip jį pavadinau savo nuožiūra) – Marrakesh priemonė plaukams. Kadangi gana ilgai stengiausi užsiauginti ilgus ir sveikus plaukus – priemonių skirtų plaukų priežiūrai esu išbandžiusi ne vieną ir ne dvi. Nepaisant to, tai buvo mano pirmoji pažintis su šio prekinio ženklo kosmetika ir galiu drąsiai sakyti – likau tikrai labai patenkinta.

Po pirmo karto jau jutau mažą pokytį. Plaukuose nebebuvo įsivėlusių paukščių lizdų ir plaukai tapo lengviau iššukuojami bei glotnesni. Panaudojus šį purškiklį ilgiau pastebėjau akivaizdų pokytį, lyginant su tuo, kas su plaukais darėsi paskutiniu metu. Efektas buvo akivaizdus, vertinant plaukų vėlimosi sumažėjimą bei lengvesnį plaukų iššukavimą. Šiuo metu galiu pasigirti, jog žiemos sezono pabaigoje vis dar galėsiu džiaugtis savo ilgais plaukais ir baimė netekti visų plaukų yra oficialiai panaikinta! Be to, dar vienas didelis pliusas yra tai, jog šis Marrakesh šukavimą palengvinantis purškalas turi dievišką kvapą, kuris išlieka net išdžiuvus plaukams!

Kalbant apie priemonės naudojimą tai tepuosi ją po kiekvieno plaukų plovimo. Nedidelį kiekį įsipurškiu į delnus ir tuomet paskirstau ant drėgnų plaukų, didesnį kiekį tepu ten, kur tikėtini susivėlusių plaukų pavojaus židiniai.

Išbandžiusi šį produktą drąsiai galiu teigti, jog ši plaukų priežiūros priemonė ilgai išliks mano must-have kosmetikos produktų sąraše ir žiemą bus vienas geriausių mano draugų. Jeigu turėčiau produktą įvertinti dešimtbalėje sistemoje tai duočiau visus dešimt ir dar parašyčiau šalia pliusą, kadangi kovą prieš besiveliančius plaukus laimėjau 1:0.

Produktą galima įsigyti Grožio Draugo elektroninėje parduotuvėje, purškiklis yra trijų kvapų (mano pasirinktas kvapas buvo „Original“), tad gali rinktis tau labiausiai patikusį!

marrakesh-x-leave-in-original-purskalas-trys

Autorius: Renata
Renata
Renata@groziodraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti