Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

APŽVALGA: „RIO” šviesos impulsų plaukų šalinimo aparatas „Evoliution IPL Hair Remover”

Ar galėtum save priskirti vienai iš tų moterų/merginų, kurios susiduria su tam tikromis su grožiu susijusiomis problemomis, tačiau kalbėti apie ta nejauku ir nepatogu? Paklausti nėra kaip, o atsakymus vis dėl to gauti norisi? Jeigu atsakei į šiuos du klausimus audringu „Taip!“, tai šis straipsnis skirtas būtent Tau, nes jame pristatysiu aparatą skirtą tavo bei visų mūsų plaukuotumo mažinimui.O pradėsiu nuo to, jog gėdintis visai nėra ko! Visos susiduriame su šia problema ir ji yra išsprendžiama. Mano pagalbininku šiuo klausimu tapo šis „Rio“ lazerinis plaukų šalinimo aparatas.

rioAtvirai sakant, draugystę su juo pradėjau visai neseniai – gal prieš du su puse – tris mėnesius. Tai nėra ilgas laiko tarpas, turint omeny, jog norint akivaizdžių pakitimų reikalingas pastovus jo naudojimas ilgą laiką. Tačiau, kas ir yra keisčiausia, rezultatus jau matau ir jais galiu pasidžiaugti.

           PRIETAISO IŠSKIRTINUMAS

Kuo jis kitoks nei tau puikiai pažįstami plaukų šalinimo aparatai? Šio prietaiso naudojimas garantuoja ilgailaikį plaukų pašalinimą, o ne laikiną, kas yra pasiekiama karšto vaško, cukraus, epiliavimo ar įprasto plaukų skutimo procedūrų metu. Tai yra vienas iš prietaiso privalumų, dėl kurio jį pasirinkau, nes prieš tai esu turėjusi tiek epiliatorių, nuo kurio plaukeliai man įauginėjo milžiniškais kiekiais, tiek karšto vaško depiliatorių, kuris nebuvo itin veiksmingas ir nuolat palikdavo vaško likučių ant kūno. Kalbant apie cukraus pudros naudojimą tai taip, pati procedūra yra įdomi ir veiksminga, tačiau labai, tikrai LABAI skausminga, nemokant naudotis tinkamai.

NAUDOJIMAS

intesyvumaiTaigi, apie patį aparatą ir jo naudojimą. Iš tiesų, prieš jį naudojant reikia labai įdėmiai perskaityti instrukciją, kadangi aparatas nėra pritaikytas visiems – jis netinka itin tamsios odos savininkėms arba super šviesių plaukelių turėtojoms. Be to, prietaisas turi penkis intensyvumo lygius, kurie nėra skirti visų odos tipų savininkėms, svarbu pasirinkti sau tinkamą.
Mano oda pagal pateiktą instrukciją atitinka rusva/įdegusi tipą, dėl to galiu naudoti tik tris lygius – 1, 2 ir 3. Kuo aukštesnis lygis, tuo labiau jaučiamas jo veikimas. Dažniausiai naudoju trečią intensyvumo lygį ir galiu pasakyti, jog didelio skausmo ar kito diskomfortą sukeliančio veikimo nejaučiu, bet tai turbūt priklauso nuo to, kaip kiekvienas galime pakęsti skausmą. Ar esu išbandžiusi didesnį intesyvumo lygį? Taip! Puikiai žinau, kad tai mano odos tipui nerekomenduojama, bet uždrausto vaisiaus visada norisi paragauti labiausiai! Išbandant prietaisą su aukštesniu intensyvumu pajutau išgyvenamą, tačiau minimalų diskomfortą, nes procedūra buvo šiek tiek labiau juntama.

odostipai2

PRIETAISO YPATYBĖS

Trumpai apžvelgus prietaisą paminėsiu kelis svarbius jo aspektus. Tai pirmąjį galėčiau įvardinti tą, jog jis neveikia tų plaukelių, kurie yra labai šviesūs. Tačiau nei vienas panašus prietaisas negali to padaryti. Tai technologija:) Dėl šios priežasties prietaisas, manau, nebūtų itin efektyvus, jeigu naudočiau jį rankų srityje. Antrasis aspektas, yra toks, jog jis negali būti naudojamas vietose, kuriose yra apgamai ar pigmentinės dėmės, o apgamų turiu palyginus nemažai. Apgamas – tai melanino sankaupa, kuri viršuje sugeria visą šviesos energiją ir nepraleidžia spindulio į gilesnius odos sluoksnius, bei nepasiekia plaukelio folikulo.

evolutionDar vienas niuansas, naudojant šią priemonę, yra visiems gerai žinomas ir visada kažkur paslapčia pradingstantis ponas laikas. Norint pasiekti rezultatų reikia investuoti nemažai laiko. Prietaisą naudoju kartą į savaitę, tačiau kiekviena procedūra pareikalauja valandos su puse – dviejų valandų minimum (naudojant pažastų bei kojų zonose). Tai atsitinka todėl, kad įrankio veikimo sritis, kuri padeda naikinti plaukelius yra labai maža ir prietaisą reikia naudoti pakankamai lėtai. O dar plauko augimo stadijos. Būtent dėl jų procedūras reikia kartoti periodiškai ir atlikti 4-6 kartus.


Ir žinoma – kaina kaina kaina. Taip, nemeluosiu. Tai yra gana brangus įrankis. Ir mano pirma mintis pamačius skaičius buvo – ne, man jo tikrai nereikia. Juk neturiu aš jokių problemų! Tuomet pradėjau svarstyti, jog galbūt atėjo metas investuoti į jį ir padidinti savo laimės koeficientą. Arba bent sumažinti burbėjimų kiekį. Vis dėl to, procendūros atliekamos grožio salonuose laikui bėgant atsieina žymiai daugiau nei šis aparatas, kadangi reikalingi nuolatiniai apsilankymai, o rezultatas pasiekiamas laikinas. Taip pat, namie aparatas gali būti naudojamas kiekvienai patogiu metu ir prie nieko derintis nereikia. Jeigu klaustumei ar buvo verta? Jeigu atsakymas būtų ne, tai ir šis straipsnis nebūtų gimęs. ;}

Įspėjimas! Prieš procedūrą plaukeliai turi būti trumpi, kitu atveju.. Skaudės:) Taip efektyviau ir energija bus perleidžiama giliau iki plaukelio folikulo.

RIO APARATAI

Autorius: Renata
Renata
Renata@groziodraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti