Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

„Beautiful Star“ baltas plaukų tiesinimo šepetys

Karštas plaukų tiesinimo šepetys yra sukurtas remiantis pačiomis moderniausiomis technologijomis. Šepetys generuoja neigiamus jonus, kurie neutralizuoja statinį elektros krūvį, susidarantį džiovinant plaukus. Plaukai išlieka stabilūs, šilkiniai be garbanėlių ar bangelių. Taip pat plaukams suteikiama švelni ir lygi išvaizda bei išlaikoma natūrali plaukų drėgmė.

Įvertinkite bučiniu:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
45.0039.00
Kiekis:
advice
Reikia patarimo?
Grožio Draugė Rasa

Prekės informacija

REKOMENDUOJAMA TEMPERATŪRA
Storiems, nepaklusniems plaukams  nustatyti 210-230 Celsijaus laipsnių temperatūrą.
Normaliems plaukams nustatyti 190-210 Celsijaus laipsnių temperatūrą.
Ploniems, minkštiems plaukams nustatyti 170-200 Celsijaus laipsnių temperatūrą.

SAVYBĖS

  • Patrauklus dizainas, puiki bei naujoviška išvaizda.
  • Korpusas pagamintas iš aukštai temperatūrai atsparių medžiagų, tokių kaip PET/PPS/PAEE.
  • Elektrinė plokštė atitinka EML ir CCC standartų reikalavimus.
  • Veikia 5-10 kartų greičiau, nei įprastinis prietaisas.
  • Naudojant šį prietaisą plaukų pažeidimo tikimybė daug kartų mažesnė nei naudojant įprastinį tiesintuvą, kai plaukai tiesinami juos sugnybant ir tempiant bei išsausinat. Naujasis šukos-tiesintuvas veikia šukavimo principu – plaukai nesausėja.

GALINGUMAS
Galingumas yra 29W, normali įtampa 230V-110V.

Naudojimas: Šepečio įjungimas bei išjungimas yra labai paprasti – reikia tiesisog 3 sekundes palaikyti paspaudus įjungimo/išjungimo mygtuką. Tiesinant plaukus galima keisti temperatūrą – reguliuojant 10 temperatūros lygių po 5 Celsijaus laipsnius. Rekomenduojama pradžioje nustatyti aukščiausią temperatūrą, vėliau ją žeminti atsižvelgiant į plaukų tekstūrą. Nustačius žemą temperatūra, tiesinimas gali užtrukti ilgiau. Šį plaukų tiesintuvą galima naudoti taip dažnai, kaip norisi ar reikia. Vienu metu šepetys tiesinimui apima nedaug plaukų. Dėl to paėmus storesnę plaukų sruogą braukti šepetį reikia lėčiau. Baigus naudoti, prietaisą išjungti palaikant 3 sekundes įspaustą įjungimo/išjungimo mygtuką. Pamiršus išjungti, po valandos prietaisas išsijungs pats. Prietaisą reikia reguliariai išvalyti sausu šepetuku, kad neliktų plaukų likučių. Po panaudojimo nevynioti laido aplink prietaisą, kad jo nepažeisti. Susukti laidą laisvai ir palikti jį kyboti šalia prietaiso.

Pagrindinės savybės
Lygina

  • Mokėjimo būdas: Mokėjimas internetu;
  • Šalis: Honkongas;

Pirkėjų atsiliepimai ir vertinimai

Perku
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti