Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

Bendradarbiaukime

NAUJI PRODUKTAI

Turite puikių kokybiškų grožio produktų ar atstovaujate prekės ženklą Lietuvoje? Bendradarbiaukime! Laukiame bendradarbiavimo ir prekių pasiūlymų iš atstovų, kurie papildytų Grožio Draugo lentynas naujais, puikiais produktais. Įkvėpkime moteris naudoti sveiką ir kokybišką kosmetiką bei leiskime joms pamilti save kaskart iš naujo!
Norime atkreipti dėmesį, jog labai atidžiai atsirenkame produktus. Rašydami atsiųskite pilnus produktų aprašymus bei informaciją apie sudėtį.
Pasiūlymai ir užklausos laukiamos el.paštu rasa@GrozioDraugas.lt.


BLOGERĖS IR VBLOGAI

Grožio Draugas visada nori bendradarbiauti ne tik su naujais tiekėjais ar prekių ženklais. Laukiame laiškų su užklausomis iš merginų ir moterų, kurios rašo blogus, kuria filmukus ir dalinasi apžvalgomis apie grožį, kosmetiką, madą. Parašykite mums apie save ir savo blogą, nes mes visada ieškome įdomių moterų, kurios nekantriai norėtų išbandyti atrinktus ir Grožio Draugo lentynose esamus kokybiškus produktus.
Prieš rašant mums laiškelį, užmeskite akį ir parašykite, ką iš kosmetikos norėtumėte išbandyti ir kas įdomu. Laukiame Jūsų laiško info@GrozioDraugas.lt pašte.

Bendradarbiaujame su:

blogeres 

Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti