Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

„Compagnie De Provence”- pažvelkite į Provansą netradiciškai

Nuo kompanijos įkūrimo 1990m. ši linija siūlo išskirtinį požiūrį į legendinį Provanso regioną. Kokybė, šiuolaikiškas dizainas ir viskas subalansuota pagal gamtą. „Compagnie De Provence” atskleidžia gaminio savybes originaliai ir kokybiškai.

c4cebb4a90d886939b3913c0b7ca84c6Compagnie de Provence istorija prasideda 1990 m. 2-jų draugų Pascal Bourelly ir Philippe Boigeol pastangomis, kai jie sukūrė savo prekybos kompaniją Panier, seniausiame Marselio rajone. Žinodami, kad legendinis Marseille kubo formos muilas savo regione užima svarbią vietą kultūros ir pramoninio paveldo srityse, jie nusprendė jį atgaivinti. Nepaisant šlovės ir pasididžiavimo, kurį šis muilas nuo XVII a. teikė Marselio miestui, jis tapo atgyvena ir buvo išstumtas pramoninių ploviklių ir kvapnių muilų.

ff3ba084ffc4e92d3a21b260b6fd5470 Vadovaudamiesi noru atgaivinti šį istorinės vertės muilą ir parduoti jį visame, kompanijos įkūrėjai suteikė jam šiuolaikiškumo. Gražiai įpakuotas į rudą popierių, surištą su virvele iš kanapių ir antspauduotas su vaško antspaudu, šis muilas atgavo savo gerą reputaciją.Nuo pat įkūrimo Compagnie de Provence siekė modernizuoti kubo formos Marselio muilus ir padidinti jų vertę. 1999 m. atrasta skysta šio muilo versija, pateikiama aptakiame stikliniame butelyje, išpuoštame skoningu ir elegantišku dizainu, suteikiančiu jam išskirtinumo. Muilas, kaip ir kubo formos Marseille muilo pirmtakai, gaminamas katile išlaikant autentiškas tradicijas. Skystas muilas gaminamas iš augalinių aliejų. Sudėtyje esantis natūralus glicerolis yra be dažiklių, gyvulinės kilmės riebalų ar sintetinių priedų. Laikantis naujų vartojimo įpročių, šis produktas greitai tapo labai populiarus ir atnešė sėkmę Compagnie de Provence. Šis naujas produktas dabar laikomas kaip skysta Marselio muilo versija. Nuo tada, šio legendinio butelio pagrindu ir mūsų patirties bei kūrybiškumo dėka, Compagnie de Provence nuolat kuria produktus, skirtus Jūsų gerovei.

Laikydamiesi tradicinių prancūzų žinių ir meistriškumo, kompanija stengiasi kurti produktus, kurie būtų unikalūs ir autentiški, moderniai dekoruoti ir pritaikyti prie šiuolaikinio stiliaus. Kompanija visada aktyviai dalyvauja ekonominiame regiono gyvenime, pirmenybę teikia vietinėms partnerystėms ir nuolat bendradarbiauja su darbo pagalbos centrais, įdarbindami neįgalius asmenis. Nepaisant kompanijos plėtros Prancūzijoje ir visame pasaulyje, Compagnie de Provence išlieka įmone, turinčia žmogiškąjį aspektą.

„Compagnie De Provence” produktus rasite ČIA

Autorius: Grožio Draugas
Grožio Draugas
info@groziodraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti