Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

Gražių plaukų paslaptys: šampūnai

Ne viena esame palydėję žvilgsniu gražių plaukų savininkes. Dažniausiai kyla klausimas, o ką jos naudoja, kad jų plaukai tokie? Kur jos lankosi? Ar daug įdeda pastangų, o gal jų plaukai tiesiog yra tokie? Kad ir koks klausimas kirba mintyse, esmė išlieka ta pati – noras turėti sveikus ir gražius plaukus.

KĄ NAUDOJU DABAR

Pirmiausia, nereikia skubėti ir klausti gražių plaukų savininkės, ką ji naudoja. Priemonė nebūtinai tiks ir patiks Jūsų plaukams, problematika gali būti visai kita. Svarbu, pažinti savo plauko tipą ir parinkti geriausias priemones jiems. Peržvelkite į savo vonios lentynėlę. Ar ten viena kita priemonė ar gausybė? Ar priemonės profesionalios, kokybiškos? Galite turėti daugybę priemonių, bet jeigu jos netinka ar maišote priemones kiekvieną sykį plaunant galvą, derinate daugiau nei kelis prekinius ženklus, apsunkinate įvairiomis konsistencijomis, purškiate patį plauką, o vėliau neišplaunate jų. STOP! Vienas geras šampūnas gali išspręsti keleta sprendimų.

KĄ VERTA NAUDOTI

Pasirinkite, pradžiai, kokybišką šampūną, nes jį naudojate dažniausiai. Jis turi atitikti Jūsų plaukų tipą ar problematiką (sausi, pažeisti, praradę drėgmę, lūžinėjantys, ploni, slenkantys plaukai, riebi galvos oda, pleiskanos ir kt.). Jeigu naudojate paprastą šampūną, bet bandote pagerinti plaukų būklę super ant bangos išreklamuota kauke ar losjonu – sėkmės bandant. Plaukų būklė per vieną naktį nepablogėja, tad nenorėkite, kad per naktį ar per vieną grožio ritualą pavyktų juos atstatyti. Taip suteiksite jiems dar didesnį šoką! Pradėjus rūpintis plaukais, pradėsite gerinti jų būklę. Kondicionieriaus pasirinkimas yra toks pats svarbus. Jeigu naudojate įprastą šampūną, kaukę galite rinktis efektyvesnę – labiau drėkinančią, atstatančią.

Kasdienis šampūnas normaliems plaukams Šampūnas ploniems plaukamsŠampūnas dažytiems plaukams
Drėgmės suteikiantis šampūnas sausiems plaukamsLūžinėjančių plaukų kasdienis šampūnasŠampūnas panaikinti gelvus atspalvius
Šampūnas naudojančioms formavimo priemones ar kietą vandenįŠampūnas riebiems plaukams/ riebiai galvos odaiŠampūnas slenkantiems plaukams
Apimties plaukams suteikiantis šampūnas  Kasdienis šampūnas pašalinti pleiskanas Šampūnas suvaldyti garbanotus plaukus
Autorius: Grožio Draugas
Grožio Draugas
info@groziodraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti