Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

Įdegio patarimai

Visi kalba apie lengvą įdegį, kurį galima pasiekti per kelias minutes. Tai yra VAU! Tačiau kartais viskas pavyksta ne taip kaip tikėjomės, nes paskubame paskaityti naudojimo patarimus ar neparuošiame odos idealiam įdegiui. Tad ar žinote viską, kaip pasiekti geriausią rezultatą ir nenusivilti produktu?PASIRUOŠIMAS

Kiekvieną kartą prieš savaiminio įdegio procedūrą būtinai nušveiskite odą, rekomenduojame Vita Liberata Super Fine Skin Polish kūno šveitiklį. Jis ne tik padės pašalinti negyvas/sausas odos ląsteles, išlygins odos paviršių, bet ir sukurs idealų pagrindą įdegiui pasidengti.

Įmasažuokite kūno šveitiklį (Super Fine Skin Polish) ant sausos odos, ypatingą dėmesį skirkite alkūnėms, keliams, kulkšnims, delnų viršuj. Po to nusiprauskite po dušu ir kruopšiai nusausinkite odą. Nenaudokite kūno kremo/losjono prieš savaiminio įdegio procedūrą, nes tai gali būti kliūtis gerai pasidengti įdegiui. Itin sausoms vietoms, galite naudoti labai nedidelį kiekį kremo/losjono leidžiant jam gerai išdžiūti ir tik tada pradėti įdegio padengimą. Jei yra galimybė 24 valandas venkite tepti odą kremu/losjonu iki savaiminio įdegio procedūros.

ĮDEGIO PROCEDŪRA

Naudokite specialią savaiminio įdegio pirštinę (Tanning Mitt). Išspauskite šiek tiek priemonės ant pirštinės, suspauskite ją leisdami produktui pasiskirstyti. Lengvais, sukamaisiais judesiais tepkite vieną kūno dalį po kitos.

Kiek priemonės išspausti per vieną kartą?

  • Putų (2-3 paspaudimai)
  • Losjono (5-6 paspaudimai)

Šlaunys, blauzdos – Pradėkite tepti nuo šlaunų dideliais sukamaisias judesiais leisdamiesi žemyn. Turėkite mintyje, kad kruopšiai turite padengti ne tik priekinę, vidinę, bet ir galinę kojų dalį! Tepdami vietą, kur blauzda susijungia su pėda, būkite itin atidūs, naudokite tik pirštinėje likusius priemonės likučius, juos gerai išsklaidykite. Įdegio perteklių šioje vietoje nuvalykite sausu rankšluostėliu.

Pėdos – Tobulam pėdų padengimui pirmiausia prisiminkite, kaip atrodo Jūsų pėdos grįžus iš atostogų paplūdimyje. Įdegusi bus tik pėdų viršutinė dalis, o pėdų šonai bei apačia tiks šviesūs. Dengdami įdegį visuomt tai turėkite mintyje. Pabaigoje, sausu rankšuotėliu pavalykite tas vietas, kurios turi likti šviesios, taip pašalindami įdegio perteklių ir sukurdami natūraliai atrodantį įdegį.

Rankos, krūtinė, pilvas – Pradėkite tepti nuo peties viršaus eidami žemyn. Taip pat tepkite už peties tiek kiek pasiekiate. Padenkite priekinę kūno pusę: dekolte, krūtinę, pilvą, šonus. Itin švelniai ir lengvai tepkite ties pažastimis. Nepamirškite vidinės rankų pusės. Pabaikite tepti likusią rankų dalį, kruopšiai išskaidykite priemonės likučius ties riešu.

Plaštakos – Jas tepkite paskutines ir tik tuo kas liko ant pirštinės. Padenkite kiekvieno pirštelio viršų, apeidami nagus ir nagų odeles. Netepkite įdegio tarp pirštų ir delnų vidaus, nes šios vietos, net natūralioje saulėje neįdega.

Nugara – Viršutinei nugaros daliai naudokite pirštinę, jei itin sunku pasikvieskite į pagalbą kitą žmogų. Apatinei nugaros daliai keiskite pirštinės pasukimo kampus, kad lengviau padengti įdegį.

Veidas ir kaklas – Itin lengvais judesiais padenkite veidą, už ausų, kaklą. Su šiek tiek drėgnu rankšuostėliu pavalykite antakių liniją, zoną virš lūpų bei nosies kraštelius.

Užbaigimas – Pabaigti įdegio procedūrai su šiek tiek drėgnu rankštuostėliu pavalykite alkūnes, kelius, čiurnas, išorinius pėdos šonus, išorinius plaštakų šonus, rankų tarpupirščius.

ĮDEGIO KOSMETIKA

Autorius: Grožio Draugas
Grožio Draugas
info@groziodraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti