Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

IEŠKOME: grožio blogerės arba kosmetikos išbandytojos!

Grožio Draugas ieško grožio blogerių ir kosmetikos apžvalgininkių! Čia yra tinkama kiekviena moteris! Ieškome grožio blogerių ar kosmetikos išbandytojų – produktų testavimams ir išbandymams! Tai gali turbūt kiekviena! Ar tai tu? Visai nesvarbu, ar turi blogą! Naudoji kosmetiką? Tad greičiau skaityk toliau.

isbandymai

GROŽIO BLOGERĖS
Mes ieškome Tavęs! Pažengusios kosmetikos ir grožio pasaulyje. Domiesi kosmetikos naujienomis šalia ir pasaulyje? Ne tik fotografuoji, bet ir išsamiai aprašai produktus? Parodyk mums! Galbūt tavo lentyną papildysime naujomis priemonėmis ir prisidėsime kitų tavo apžvalgų.

KOSMETIKOS MYLĖTOJOS
Mes ieškome Tavęs! Galbūt dar neturi savo blogo, tačiau tavo kosmetikos lentyna lūžta nuo įvairiausios kosmetikos? Ir tai yra ne dėl to, jog stebuklingu būdu nerandi tinkamiausios sau. Tau rūpi išbandyti ir išmėginti kosmetiką. Puiku! Viskas įmanoma, nes mes turime Grožio Blogą, kuriame galime patalpinti tavo, kosmetikos mylėtojos, apžvalgą.

bloger

Susisiekite rasa@groziodraugas.lt dėl galimybės dalyvauti kosmetikos išbandymuose. Kad būtų greičiau ir paprasčiau, parašykite savo duomenis ir nurodykite blogą, instagram ar kt. puslapius. Net jei tokių neturite, parašykite, kodėl norite dalyvauti. Nepamirškite pridėti šiek tiek informacijos apie save:

  • Vardas, pavardė
  • Adresas, kontaktinis telefonas
  • Plaukų, odos tipas ir kt.
Autorius: Rasa
Rasa
Rasa@GrozioDraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti