Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

Ikona! Nauja Nr.9 grožio dėžutė yra skirta tau!

Kiekviena grožio dėžutė yra tarsi didikuojama vis kitokiai moteriai. Kiekvieną sykį bandome sukurti jos siluetą ir jai skirti grožio dėžutę. Taip grožio dėžutė įgauna naują, savitą dvelksmą, o grožio produktai, esantys viduje tampa kažkam skirti. Jums nebūtina būti ta moterimi, tiesiog pabandykite “užsidėti jos batelius” ir pamatyti save kitokią!

DĖŽUTĖ NR.8

Pastaroji (paskutinė rugpjūčio Nr.8) dėžutė buvo skirta ilgaplaukei svajoklei merginai! Nešina delnuose žemuoges ir kitas uogas, šį natūralistė mintyse kuria planus ir dar sykį pergalvoja savo svajones šiai vasarai. Jos namuose kažkur antrame plane groja muzika, o už lango – plati dangaus žydrynė. Ji beria uogas ant virtuvės stalo, stabteli minutei dar sykį pergalvoti, ar turi visus ingredientus gamybai ir pradeda ruoštis šventei. Grožio.

box8 woman

Daugiau apie šią grožio dėžutę galite skaityti jos turinio apžvalgoje ČIA. Šios dėžutės prekyboje jau nėra.

NAUJA – IKONA GROŽIO DĖŽUTĖ NR.9

Devintoji mūsų moteris (grožio dėžutė) yra skirta tikrai rudeniškai Ikonai. Drąsūs sprendimai seka ją tarsi šleifu. Ji visada atrodo pasirengusi. Laimei, nuotraukai, susitikimui – bet kam. Būk šį rudenį Ikona ir tu. Būk pasiruošusi viskam. Nauja grožio dėžutė leis tokia būti.

box922

Nr.9 grožio dėžutė – kitokia – tikroms makiažo mėgėjoms! Visos prekės yra iš dekoratyvinės kosmetikos kategorijos ir vieno profesionalaus mineralinės kosmetikos prekinio ženklo – BELLAPIERRE. Dėžučių šį kartą tik 100, tad tikros makiažo mėgėjos galės mėgautis priemonėmis ir jas išbandyti žymiai pigiau!

Bellapierre Cosmetics – viena greičiausiai augančių mineralinės kosmetikos gamintojų pasaulyje. Kosmetika yra rekomenduojama kosmetologų ir dermatologų. Tai yra 100% veganiška kosmetika, kuri nėra testuota su gyvūnais.

Kas dar? Šį kartą grįžta senoji juoda grožio dėžutė. Su nostalgija, bet dideliu džiaugsmu ruošiamės pakavimams ir staigmenų ruošimui. Kaspino nepažadame, bet subtili juoda spalva tikra Ikonos favoritė! :)

UŽSAKYTI

Autorius: Rasa
Rasa
Rasa@GrozioDraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti