Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

„MAKE UP STORE“ lūpų priežiūros rinkinuko „Lip Care Mix“ apžvalga

Nepaslaptis, kad lūpos labiausiai reaguoja į aplinkos veiksnius. Jeigu visas kitas kūno vietas dar galima paslėpti nuo saulės, vėjo ar šalčio, tai lūpas paslėpti jau sudėtingiau. Todėl, spėju, kad aš ne vienintelė mergina, kuri ieško geriausios apsaugos savo lūpoms.

Prisiskaičiusi įvairių užsienio tinklaraščių apžvalgų, nusprendžiau išbandyti „Make up Store” priežiūros rinkinuką. Nemeluosiu, po pirmo naudojimo šiek tiek nusivyliau produktu… Tačiau, pagrindinė to priežastis yra ta, jog esu pripratusi prie sunkių lūpų balzamų, kai užtepus dar ilgai jaučiamas skonis bei riebumas ant lūpų. „Make up Store” lūpų priežiūros rinkinukas „Lip Care Mix“ yra visiškai kitoks- lengvas, tačiau ilgai išliekantis. Kadangi, lūpų priežiūros rinkinys yra sudarytas iš trijų dalių, tai trumpai apie kiekvienos naudojimą ir pojūčius:)

1 dalis – lūpų šveitiklis

largeKvapas – mėta. Sudėtyje matomos mažos šveitimo granulės, tačiau tepant ant lūpų jų nesijaučia. Žodis šveitiklis iš karto asocijuojasi su šiurkštumu, tačiau tikrai nepajaučiau jokio šiurkštumo tepant lūpas šiuo šveitikliu. Gal ir gerai, nes vargšės lūpos ir taip patiria pakankamai streso, kad jas dar varginti šiurkščiais šveitimais:) Tačiau reikia žinoti ir suprasti, kad nejausite šiurkštumo ir šveitimo. Priešingu atveju gali atrodyti, kad pačios šveitimo granulės lieka pakuotės dugne, o tada bandai su pirštu kabinti visą košę ir šveisti lūpas – bloga mintis:) Užsitepus šveitiklį jaučiamas šaldomas poveikis, labai silpnas, taigi tikrai lūpų nenutirpins:)

2 dalis – kaukė

Aš ją praminiau bekvape ir bespalve gydomąja mase. Kaukė yra šiek tiek tirštesnės kosistencijos už šveitiklį. Tačiau ant lūpų nėra labai jaučiama. Lūpos pasidengia švelniu riebaliuku. Ši dalis neturi nei skonio, nei kvapo, todėl puikiai gali išlikti visą naktį ant lūpų jų neerzindama.

3 dalis – lūpų balzamas

Kvapas – švelniai saldus. Spalva – vos vos rausva. Skonis – nėra jokio. Pasitepus šiuo balzamus beveik ant lūpų nieko nesijaučia. Iš pradžių atrodė keista, tačiau vėliau supratau, kad taip ir turėtų būti – štai ką reiškia profesionalumas! large (1) Taigi, pabaigai vertinu priežiūros rinkinį dešimtbalėje sistemoje – 9. 10 negaliu skirti, nes ateityje gal rasiu ir tobulesnių lūpoms skirtų priežiūros produktų :)

Autorius: Grožio Draugas
Grožio Draugas
info@groziodraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti