Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

,,MARMOZEL” – moteris sau leidžianti būti visokia!

Kas kvepia natūralumu bei ekologija visada sulaukia daugiausiai moretų dėmesio. Todėl, nuo šiol, visoms grožio draugėms, siūlome išbandyti Lietuvoje rankomis pagamintos ekologiškos kosmetikos „MARMOZEL”. Kuo ji ypatinga?

6jpg blog cover GDhjg

Džiaugiuosi galėdama pristatyti Lietuvoje pagamintą ekologišką kosmetiką „MARMOZEL“ mūsų internetinėje Grožiodraugas.lt parduotuvėje.
„MARMOZEL“ – žaismingas darinys, kuriuo siekiama džiuginti, pralinksminti ir pakylėti.
„MARMOZEL“ – tai moteris, leidžianti sau būti visokia: linksma, rimta, keista, smalsia, o svarbiausia – savita. Ji lyg fėja, skraido po pasaulį ir renka kvapniausius lašelius. Lašelius pilnus meilės, džiaugsmo ir saulės. Kiekvienas lašelis ant Jūsų kūno – kelionė su fėjos sparneliais.

Kodėl ši kosmetika vadinama ekologiška?
Dažnai po ekologiškos kosmetikos vardu slepiasi įvairi kosmetika, kurios kūrėjai nori pritraukti natūralumą mylinčias moteris. Tačiau jie ne visada yra tokie natūralūs. Aptarsiu pagrindinius faktus, kodėl „MARMOZEL“ kosmetika yra ekologiška ir kodėl ji tikrai yra natūrali.

1. Ši kosmetika yra ekologiška, nes yra gaminama iš nerafinuotų augalinių aliejų, kvapiųjų augalinių vandenų, augalinių miltelių, ekstraktų, vaškų, molių ir eterinių aliejų.
2. Visos gaminiams naudojamos žaliavos ekologiškos, sertifikuotos specialiais sertifikatais. Nėra konservantų, dažiklių, alkoholio ir jokių kitų žalingų sudedamųjų dalių.                      
3. Produktai visada švieži – gaminami mažais kiekiais, atsižvelgiant į sezoną ir realius užsakymus. 100% gyva: nuo žaliavų iki produkto. Nenaudojama nei pramoninė įranga, nei aukšta temperatūra, todėl išsaugomos augalų vertingosios savybės. Svarbiausia, kad į kiekvieną produktą įdedama dalelė gamintojos Vilmos širdies. Kiekvienas produktas yra gaminamas rankomis su meile ir atidumu kiekvienam produktui ir jo klientui.

Kaip vyksta gamyba?
Šioje vietoje cituojame pačios kosmetikos gamintojos Vilmos žodžius:

„Vieno produkto kelias nuo minties iki pirkėjo trunka 3 – 12 mėn. Pradžioje ilgai nešiojuosi viziją galvoje, dėlioju derinius, vartau knygas, įvertinu galiojimą, išvaizdą, kvapą, tuomet kuriu receptus, jų variacijas, kurios ilgai apžaidžiamos, mėginamos, tik tuomet pasiekia pirkėją. Pasiekus didelę auditoriją, stebime toliau – ar viskas patinka, ar reikia tobulinti tekstūrą, spalvą, kvapą.
Norisi, kad žmogus įsigytų ne tik vartojimui skirtą kosmetikos priemonę, bet ir truputėlį žaismo, skaidrios nuotaikos. Lai kiekvienas lašelis ant Jūsų kūno virsta kelione su fėjos sparneliais po kvapiausius žemės kampelius, kur kaitrios saulės dėka augalai dovanoja savo syvus mūsų odos sveikatai ir grožiui“.

Produktai ir jų ypatingumas
Žaliavos atkeliauja iš viso pasaulio, iš kvapiausių kampelių, kur kaitrios saulės dėka augalai dovanoja aukščiausios kokybės eterinius aliejus ir augalinius vandenis (hidrolatus), o augalų branduoliai ir sėklos sukaupia daugiausia vertingųjų medžiagų, kurias atiduoda spaudžiant bazinius aliejus.

Kosmetikoje, didžiąja dalimi, produkto kokybę nulemia žaliava: kaip ir kur ji užauginta, surinkta, kaip apdorota. Todėl, pvz., kalbant apie bazinių aliejų vertingąsias savybes, reikia žinoti, kad jos būdingos tik nerafinuotiems ekologiškiems aliejams. Didelė dalis net ir natūralios kosmetikos gamintojų, ypač didelės kompanijos, deja naudoja rafinuotus aliejus, nes šie pigesni, stabilesni. Rafinuoti aliejai yra netekę daugybės vertingųjų savybių, kurios vardijamos etiketėse. Štai toks skirtumas tarp etiketės ir turinio.
„Marmozel“ produktai kuriami Jums, Jūsų odai, kad ji gautų tikrą, vertingą „maistą, o tai yra esminė grožio paslaptis.

Kodėl aliejai?
Žmogaus odos ląstelės augalinius lipidus “suvokia” ir naudoja, kaip savus. Nerafinuotas ekologiškas aliejus duoda impulsą odai pačiai palaikyti reikiamą riebalų ir drėgmės balansą, atsistatyti pažeistiems audiniams. Nerafinuotuose ekologiškuose augaliniuose aliejuose gausu nepakeičiamų omega rūgščių, vitaminų, mineralų. Aliejai maitina, drėkina odą, todėl užtikrina jos sveikatą, o oda saugo visą kūną nuo bakterijų, virusų, teršalų. Aliejus suriša nešvarumus ir padeda odai valytis.  Jis skverbiasi gilyn ir palaiko odos elastingumą, stangrumą. Aliejus naudojo visos senosios, išmintingosios civilizacijos.

Visi, kas myli savo kūną, grožį bei sveikatą turėtų išmėginti šiuo puikius gaminius. Visus „MARMOZEL” ekologiškus produktus galite rasti ČIA.

Autorius: Grožio Draugas
Grožio Draugas
info@groziodraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti