Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

MOOD: kondicionierius, kuris „sureguliuoja“ ir nuotaiką, ir plaukus

Pavasarį daugelis merginų skundžiasi a) nuotaikų kaita, b) vitaminų stoka. Pastarąjį trūkumą nesunkiai įveikia daržovės ir vaisiai, o štai būdų, kaip pakelti nuotaiką, teks ieškoti pačioms. Saviškį aš jau radau. Bent kuriam laikui. Kadangi daug dėmesio skiriu plaukų priežiūrai, o maniškiai išties kaprizingi, nuolat ieškau įdomesnių plaukų priežiūros produktų. Vienas iš jų – neseniai mano rankose atsidūręs MOOD prekės ženklo plaukų kondicionierius su granatų ekstraktu.

Gamintojas žada, kad šis dažytiems plaukams skirtas kondicionierius ilgiau išlaikys ryškią plaukų spalvą ir ypatingai drėkins plauką. Visos šios savybės man, „netikrai“ šviesiaplaukei, kurios plaukus negailėdama išsausino žiema, pasirodė kaip tik.

Jei atvirai, paėmusi į rankas didelę kondicionieriaus tūtelę, į jo sudėtį taip ir nepažvelgiau. Šį kartą pasidaviau „šarkos“ instinktui. MOOD kondicionieriaus pakuotės gamintojai tikrai pasistengė, kurdami patrauklų dizainą. Ryški, drąsi ir grafiška pakuotė pakelia nuotaiką ir suteikia energijos kas rytą trenkant galvą. Taip pat maloniai nuteikė kondicionieriaus kvapas. Pratusioms prie bekvapės kosmetikos, jis gali pasirodyti aštrokas, tačiau ištrynus juo plaukus vėliau visą dieną jaučiamas maloniai švelnus nuo jų sklindantis granatų aromatas.

Kondicionieriaus gamintojas žada, kad ši plaukų priežiūros priemonė intensyviai drėkins ir padarys plaukus lengviau formuojamus. Tuo po keleto plovimų įsitikau pati. Mano plaukai labai sausi ir linkę pūstis, todėl dažnai susiduriu su sunkumais, rinkdamasi kosmetiką. Vis dėlto, panaudojus MOOD kondicionierių plaukai pasidarė paklusnesni, įgavo svorio. Dabar man lengviau ryte palikti namus su tvarkinga šukuosena.

Daugelis merginų baiminasi, kad intensyviai drėkinančios priemonės greičiau suriebaluos plauką, bet baimintis nėra dėl ko. Kondicionierius labai skalsus, vienam plovimui vidutinio ilgio plaukams pakaks riešuto dydžio kiekio. Taigi, svarbu nepadauginti ir turėsite puikią plaukų priežiūros priemonę, teikiančią kartu ir dekoratyvinį efektą.

Mood 1

Ar pasiteisino pagrindinis gamintojo pažadas išlaikyti ryškią plaukų spalvą, dar nespėjau įsitikinti. Kondicionieriaus talpa nemaža, tad, manau, kol ją pabaigsiu, jau spėsiu atnaujinti dažymą kirpykloje. Vis dėlto, kadangi priemonės sudėtyje yra silikonų, patarčiau kartais pamaišyti ją su natūraliais plaukų balzamais. Tarkime, galite pakaitomis naudoti vieną buteliuką MOOD kondicionieriaus ir vieną – natūralios sudėties balzamo.

Bet kokiu atveju, šį pavasarį granatiniam MOOD kondicionieriui aš sakau taip. Vien todėl, kad šis stilingas buteliukas kiekvieną rytą padeda man „sureguliuoti“ nuotaiką. O tiems, kurie mus pralinksmina, kartais juk atleidžiam netobulą sudėtį. Be to, kuri mergina netrokšta kas rytą veidrodyje išvysti „kirpyklinį“ efektą. MOOD kondicionieriaus dekoratyvios savybės šį troškimą padarys vienu plovimu arčiau jūsų.

Jūsų, Agnija

Autorius: Grožio Draugas
Grožio Draugas
info@groziodraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti