Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

Plaukų slinkimas – kokių priemonių imtis?

Visos svajojame apie žvilgančius ir sveikus plaukus. Nepaisant to, gana dažnai susiduriama su slenkančių plaukų problema. Gausu veiksnių, dėl kurių atsiranda ši problematika – nepilnavertė mityba, sezoniškumas, paveldimumas, hormonų disbalansas, stresas, įvairios ligos ir kt. Tačiau kokių priemonių imtis ir ko reiktų vengti, kad slinkimas būtų sustabdytas?

polipan2

Tiesa ar melas?

MELAS. Dažnas plaukų galiukų kirpimas skatina jų augimą.
Tiesa ta, jog pakirpus plaukų galiukus plaukai atrodo kur kas sveikesni ir storesni. Nepaisant to, plaukų galiukų kirpimo dažnumas neturi įtakos plaukų augimui ar jo greitumui, nes plaukai auga iš skalpo, ne nuo galiukų. Juos reguliariai reikia kirpti tam, kad nesišakotų, o jei jau yra išsišakoję, kad neskilinėtų labiau.

TIESA. Surišti ar supinti plaukai turi įtakos plaukų slinkinimui.
Plaukų slinkimas bei susilpnėjimas iš tiesų gali atsirasti dėl nuolatinio plaukų suryšimo į “arklio uodegą”, jeigu plaukai surišti ar supinti labai stipriai, ilgesniam laikui, o ši šuokuosena yra Jūsų numeris vienas kasdien. Tuomet plaukai įsitempia ties šaknimis ir gali pradėti slinkti. Paprastai supinta kasa ar nestipriai surištas kuodukas tokios žalos tikrai nepadarys.

TIESA. Galvos odos masažas stimuliuoja naujų plaukų augimą.
Įrodyta, kad galvos odos masažas ne tik teikia malonumo, bet ir yra svarbus veiksnys kovoje su plaukų slinkimu. Masažuodami galvos odą stimuliuojame vietinę kraujotaką. Naudodami specialias priemones skatinančias plaukų augimą, privaloma jas įmasažuoti į galvos odą, tik tada poveikis bus efektyvesnis.

TIESA. Plaukų slinkimui įtakos gali turėti organizmo būklė.
Mūsų organizmas – tai tarpusavyje susijusių procesų visuma. Nesirūpinant savo sveikata bei mityba, neaprūpiname savo organizmo būtinomis medžiagomis, nuolatos jaučiamės įsitempę, pavargę bei išgyvename stresines situacijas. Sustreikavus organizmo funkcijoms iš pradžių pastebima pablogėjusi plaukų, odos, nagų būklė, pradedamas jausti nuolatinis nuovargis, vėliau gali pasireikšti įvairių ligų simptomai. Siekiant gero organizmo funkcionavimo būtina subalansuota mityba!

TIESA. Metų laikų kaita daro įtaką plaukų slinkimui.
Labai dažnai keičiantis sezonui plaukai pradeda slinkti. Pavyzdžiui, pavasarį plaukai gali pradėti slinkti dėl vitaminų, mineralų trūkumo, įvairių vaistų vartojimo žiemos metu. Tuo tarpu rudenį plaukai gali slinkti dėl sumažėjusio estrogenų kiekio, kurie dėl saulės šilumos, vasaros metu yra intensyviai išskiriami. Dėl metų laikų kaitos keičiasi ir aplinkoje esantys išoriniai veiksniai, turintys įtakos plaukų būklei.

Kodėl, kaip ir kada ampulės?

Šampūnas ir kondicionierius – elementaru ir paprasta. Visiems aišku kas, kaip ir su kuo. O jeigu vis kyla klausimų – straipsnis apie tinkamą plaukų šampūno bei kondicionieriaus naudojimą atsakys visus rūpimus klausimus. Tačiau kada naudoti plaukų ampules? Kam jos skirtos? Plaukų slinkimo priežastis slypi ne plaukuose, o galvos odoje, tad norėdami išspręsti plaukų slinkimo problemą, turėtume pradėti nuo galvos odos priežiūros. Tam yra skirtos specialios priemonės: serumai, losjonai, ampulės, kurios atgaivina bei maitina galvos odą, stimuliuoja plaukų folikulo augimą ir vystymąsi. Dažniausiai plaukų ampulės naudojamos siekiant pasiekti greitesnio bei efektyvesnio rezultato. Šių produktų sudėtyje yra didesnis veikliųjų medžiagų koncentratas. Taip pat, plaukų ampulės yra paskirstomos tiesiai ant galvos odos, dėl šios priežasties tai yra kur kas veiksmingesnė priemonė susiduriant su plaukų slinkimo problema nei šampūnas ar kondicionierius. Be to, šampūnas veikia galvos odą tik keletą akimirkų, o po to mes jį nuplauname, o plaukų ampulių išskalauti nereikia, jos paskirstomos tiesiai ant plaukų šaknų.

Naudojimas. Plaukų ampulės gali būti naudojamos iš karto po plovimo šampūnu, paskirstant priemonę ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų, arba ant sausų plaukų. Priemonės išplauti ar nuskalauti nereikia. Patariama naudoti po vieną ampulę, 1-2 kartus per savaitę, tačiau kiekvienas gamintojas naudojimo rekomendacijas nurodo ant pakuotės, tad svarbu prieš naudojant pasiskaityti. Siekiant efektyvesnio rezultato svarbu sukamaisiais judesiais įmasažuoti priemonę į galvos odą, kadangi tokiu būdu stimuliuojama odos mikrocirkuliacija, produktas greičiau įsigeria į odą.

Svarbu. Neretai atsitinka taip, jog pradėjus naudoti ampules pagausėja plaukų slinkimas, tad moterys po kelių sunaudotų ampulių jas naudoti nustoja. Nereiktų išsigasti ir atsisakyti produkto. Pirmas koncentruoto losjono poveikis būna atsikratyti negyvų plaukų, o tuomet išauginti naujus ir sveikus. Pirmomis savaitėmis iš tiesų plaukai gali slinkti labiau, bet paskui paskatinamas gausesnis jų augimas. Nutraukus kursą pačioje pradžioje, nebus pasiektas geras rezultatas. Ampulių kurso trukmė priklauso nuo gamintojo ir ji visuomet yra nurodyta ant produkto pakuotės. Vidutiniškai kursas trunka nuo 8 iki 12 savaičių, pagal instrukcijas kapsules naudojant skirtingu dažnumu kiekvieną savaitę.

polipant

Atradimas – „Dikson” sausų, silpnų, lūžinėjančių plaukų ampulės su placenta „Polipant”

Dažniausiai su susilpnėjusių plaukų problema susiduriu žiemos pabaigoje – pavasario pradžioje. Mano plaukai gana jautriai reaguoja į šaltį. Žiemą visuomet ima labiau sausėti ir veltis. Dėl šios priežasties dažniau juos surišu į “arklio uodegą”, kurios nuolatinis nešiojimas prisideda prie jų silpnėjimo. Dar vienas dalykas, kuris ir gelbsti, ir kenkia – kepurės. Jų dėka apsaugomi plaukai nuo šalčio ir jo neigiamo poveikio plaukams, tačiau dėl jų nešiojimo mano plaukai ima neapsakomai elektrintis ir dar labiau veltis, kadangi esu gana ilgų plaukų savininkė.  Žinoma, žiemą plaukų maitinimu rūpinuosi kur kas labiau, saugau juos ir rūpinuosi, tačiau svarbu atgaivinti ir pasibaigus šaltukui. Jau ketvirti metai po šaltojo sezono naudoju plaukų ampules, kurios sustiprina plaukus bei stabdo plaukų slinkimą. Kol kas mano geriausias atradimas – „Dikson” sausų, silpnų, lūžinėjančių plaukų ampulės su placenta „Polipant”. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos stiprina plaukų šaknis ir stimuliuoja ląstelių vystymąsi, skatina sveikų, stipresnių plaukų augimą, gaivina galvos odą, stabdo slinkimą, turi priešuždegiminį, priešinfekcinį poveikius. Kadangi didelės plaukų slinkimo problemos nepatiriu kurso nekartoju ir vienos dėžutės ampulių po šaltojo sezono plaukams atgaivinti man pakanka. Esant rimtesnei problemai ir gausiam plaukų slinkimui, rekomenduojama profesionalias priemones nuo plaukų slinkimo naudoti 2-3 mėnesius.

 

Autorius: Renata
Renata
Renata@groziodraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti