Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

Tamsiai violetiniai lūpų dažai – skoninga ar „neskanu“?

Tamsiai violetiniai lūpų dažai. Šokiruoja ar žavi? Skoninga ar „neskanu“? Kiekvienam savo. Man – net labai „skanu“, tačiau taip nebuvo visuomet. Pamenu dar tuos laikus (Ech, „tie laikai“ buvo visai neseniai), kai negalėjau pažiūrėti į jokius ryškesnius lūpų dažus, net nekalbu apie ką nors, kas arti JUODOS spalvos. Juodos lūpos? O ne, siaubas!

paese plum article

Taigi, pradėkim istoriją nuo raudonų lūpų. Kažkada, nesenoje savo gyvenimo priešistorėje, arba kitaip tariant prieš kokius penkerius metus, pirmą kartą pasidažiau lūpas raudona spalva. Tuomet tai atrodė kaip didžiausias IŠŠŪKIS. Mokyklos choro koncertas, kuriame mano skruostai turbūt degė didesniu raudonumu nei lūpos. Atrodė, jog minia net nesiklauso to, ką dainuojam, tačiau išplėtę akis stebi mano neapsakomo raudonumo lūpas. Tyliai svajojau kaip kuo greičiau baigiasi koncertas, aš puolu į artimiausią tualetą ir jas nusivalau. O tada vėl galiu būti rami, būti savimi.

Praėjus kuriam laikui ir pamačius nuotraukas iš mūsų koncerto pagalvojau „Ei, Renata, juk ne taip ir blogai, ką?“. Tad nutariau vis pabandyti raudonus lūpų dažus pakartotinai. Tiesa, namuose, prieš veidrodį, nes gatvėje atrodė, kad mane vis dar stebi tos pasalūniškos akys. Imagination, life is your creation. Bet rezultatas ėmė patikti vis labiau. Tad nusprendžiau, kad praeivių akys nėra tokios piktos ir pats laikas vienintelį stebėtoją – veidrodį – palikti ir išeiti į gatvę. Taip mano kosmetinėje savaitėmis daugėjo įvairių raudonų bei rusvų lūpų dažų atspalvių, kol jie tapo nuobodoki, pasidarė visi panašūs, nebeišsiskiriantys. Dėl šios priežasties rankose atsirado šis tas naujo ir netradiciško – tamsiai violetiniai „PAESE“ lūpų dažai, kurie vienu momentu buvo mano kiekvienos dienos top’as. Ir visai nesvarbu ar tai darbo diena, ar savaitgalis, vakarėlis ar susitikimas. Visur tinka ir taip gražu!

paese plum article2

Taigi, kuo mane pakerėjo šis produktas? Pirma – žinoma spalva! Tamsiai violetinė – nuostabus atradimas. Plius, priklausomai nuo lūpų padengimo sluoksnių skaičiaus galima reguliuoti spalvos intensyvumą. Įmonoma džiaugtis tiek itin tamsiai violetine spalva, tiek šviesesnio atspalvio lūpomis ir užtenka tiesiog vieno produkto! Žinoma, mano pasirinkimas – labai tamsios lūpos. Juk kažkodėl dabar manęs niekas nebestebi gatvėje smerkiančiais žvilgsniais! (Oi ta saviitaiga). Antra – tekstūra. Lūpų dažai nesausina lūpų, pamaitina jas, kadangi produkto sudėtyje yra arganų aliejaus. Tai man yra itin didelis pliusas, nes mano lūpos nuo tam tikrų produktų, skirtų lūpoms, ima ypatingai sausėti. Trečia – lūpų dažai išlieka tikrai ilgai, net geriant ar valgant. Ar pastebėjau minusų? Taip! Tai tie atvejai, kai pamiršti, jog esi pasidažiusi lūpų dažais, nes jie laiko velniškai ilgai, ir netyčia perbrauki ranka lūpas ir veidą. Tada gatvėje lieki tikrai pastebėta ir gali būti labai maža tikimybė, kad tave tuomet tikrai stebi koks nors vienas kreivas žvilgsnis. :)

Autorius: Renata
Renata
Renata@groziodraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti