Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Visada NEMOKAMAS pristatymas!Info@GrozioDraugas.lt
Atgal

Už grožį ir gamtos tausojimą!

Grožio Draugas nori pasitikti pavasarį šiek tiek švaresnį. O švaresnis jis gali būti nuo mūsų pastangų – mažiau šiukšlių! Mes gi už grožį ir už gamtos tausojimą. Turime kelias idėjas kaip sumažinti gamtos teršimą grožiu. Maži darbai veda link didesnių darbų.

TAUSOKIME GAMTĄ – VARTOKIME MAŽIAU

Daugiakartinis krepšys
Krepšiai nebūtinai turi būti nuobodūs. LOQI pasisako už stilingas detales, net jeigu tai yra pirkinių ar laisvalaikio krepšys. Būtent jis yra viena iš priemonių mažinti politileninių maišelių vartojimą ir išmetimą. Apie tai labai paprastai ir aiškiai kalba Birutė Stukė, kuri pasakoja kaip nebenaudoja maišelių visoms daržovėms atskirai, kaip perėjo prie stiklinės daugiakartinės taros ir kitus naudingus dalykus. Ar Tu esi už rūšiavimą?

loqi bags tote loqi still life with flowers tote bag 1 loqi tote bag dogs1

 

Didesnio dydžio pakuotės
Tausoti gamtą galime atsižvelgiant į perkamų produktų pakuotes. Visada galime rūšiuoti medžiagas taip suteikiant progą joms būti perdirbtoms. Taip pat siūlome prieš perkant atsižvelgti į prekių pakuotes – iš ko jos sudarytos. Perkant didesnių talpų produktus, mažiau vartosite ir mažiau išmesite pakuočių į aplinką. Tam labai dėkinti 1l talpos šampūnai, kaukės, kuriuos naudosite ilgesnį laiką ir “sunaudosite” mažiau plastmasės.

Atsisakyk – Sumažink – Panaudok dar kartą – Rūšiuok – Kompostuok

Autorius: Grožio Draugas
Grožio Draugas
info@groziodraugas.lt
Išskirtiniai pasiūlymai Tavo grožiui... Prenumeruoti